Příručka začátečníka

29.10.2015 14:51 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Plnění testů je jednoduché a má motivovat uživatele ke zdokonalování obchodních znalostí. Testy jsou rozličné, od testování teoretických znalostí, přes zajímavé praktické úkoly, až po speciální akce, které probíhají v ohlášeném termínu. Díky této diverzitě si může každý uživatel plnit testy svým vlastním stylem, najít si co ho baví a užívat si a objevovat tajemství obchodování v podobě, která mu nejlépe vyhovuje.

 

Hrajte si, postupujte v žebříčku a získejte zajímavé odměny

Připravili jsme si pro vás kariérní postup v rámci naší komunity. Pokud se vám bude dařit při plnění úkolů, budete postupně stoupat v hierarchii hráčů a bude se vám automaticky zvyšovat hodnost. Vaše aktuální hodnost a případné zařazení ve Specializaci, bude patrné z vašeho profilu a z vašeho avatara, který bude obsahovat znak dosažené hodnosti, případně bude ohraničen barvou zvolené Specializace. S takto upraveným avatarem pak budete vystupovat v diskuzích a jako autor článků.

Za splněné úkoly budete dostávat body, které budete moci využít k nákupu služeb a zboží přímo zde na portále. Zároveň mohou být konvertovány na skutečné peníze formou vkladu na reálný obchodní účet, kde můžete zkusit zúročit své znalosti. Speciální akce budou vyhlašovány nepravidelně a budou platné vždy jen po omezenou dobu. Utracením nasbíraných bodů nebo jejich konverzí nedochází ke ztrátě hodnosti.

Seznam možných odměn najdete zde 

Jak nejrychleji začít?

Jednotlivé testy jsou rozděleny barevně podle typů. Pro začátek Vám postačí vědět, že modré jsou praktické úkoly a zelené teoretické testy. V testech stačí správně odpovědět na otázky, pro splnění praktického testu musíte vyplnit jednoduchou žádost. Níže máte vybrané nejvhodnější testy těchto dvou typů pro začátek:

 

 

Testy, které splníte, naleznete ve svém profilu v sekci „Moje testy“ ve svém profilu. Můžete se tak kdykoliv podívat, kdy a jak jste který test splnili, jaké testy můžete splnit, jak si stojí ostatní hráči, kdo naposledy splnil test a mnoho dalších informací k celé testové oblasti.

 

Jak pokračovat?

Modré a zelené testy jsou rozdělené na několik obtížností. V sekci „Moje testy“ v záložce "K vypracování"  najdete nabídku testů, které můžete plnit. Testy samozřejmě nemusíte plnit všechny, vyberte si ty, které se Vám zdají splnitelné a budou se Vám líbit. Každý test obsahuje v názvu krátkou poznámku o své obtížnosti. Můžete tak zkusit štěstí i při plnění nějakého náročnějšího testu.

 

Jak je to s obtížnosti?

Obtížnost testu je vždy patrná z obrázku u testu, který označuje bodovou hodnotu 1, 2, 5, 10 a 20. Úkoly za více bodů jsou těžší než ty s menším bodovým ohodnocením. Doporučujeme nejprve plnit ty jednodušší a postupně se propracovat k těm složitějším.

 

 

 

Zdroj:Redakce

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související články

Apple prohrál v USA patentový spor se Samsung Electronics

Americký nejvyšší soud se v mnohaletém patentovém sporu mezi výrobci chytrých telefonů Apple a Samsung Electronics postavil na stranu jihokorejské společnosti.

Ilustrační foto

Čínská platební platforma Alipay upevňuje svou pozici v Evropě

Největší čínská platební platforma Alipay ze skupiny Alibaba uzavřela smlouvy se čtyřmi evropskými finančními institucemi. Cílem je usnadnit Číňanům cestujícím do zahraničí placení po Evropě, uvedla dnes agentura Reuters.

Akcie,které dnes přitahují pozornost investorů: Amazon.com, Ford Motor, Apple, Aetna a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?Čti více

Na trh s ropou se dnes vrátila opatrnost. Cena ropy klesá o více jak 2 %

Ceny ropy dnes klesají, děje se tak poprvé od dohody členů Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) o snížení těžby z minulé středy.

Ilustrační foto

Dopad výsledku italského referenda na finanční trhy byl omezený

Po včerejším dni, kdy trhy ještě reagovaly na víkendové politické události, se dnes vrátíme k ekonomickému kalendáři. Již publikované americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby jsou příslibem pro další silný růst podnikových objednávek.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.