ThyssenKrupp AGIlustrační foto

ThyssenKrupp se stal terčem masivního kybernetického útoku, přišel o plány a výrobní tajemství

Akcie, Evropa | 08.12.2016 15:35 | fa ra | Diskuze

Německý průmyslový koncern ThyssenKrupp se na jaře stal terčem masivního kybernetického útoku, při kterém mu byly ukradeny technické plány a další výrobní tajemství.

Thyssenkrupp prezentoval smíšené výsledky za uplynulý fiskální rok

Průmyslový koncern Thyssenkrupp prezentoval smíšené výsledky za uplynulý fiskální rok a oznámil záměr vyplatit dividendu v nezměněné výši.

Index DAX přeřadil a uzavřel na denních maximech se ziskem 2,2 %

Zatímco ještě ve čtvrtek růst německých akcií zaostával za celoevropským indexem Stoxx 600, v pátek německý index DAX zařadil rychlejší tempo a uzavřel na denních maximech se ziskem 2,2 %. Další sílu do závěru akciím dodal pozitivní report z amerického trhu práce.

ThyssenKrupp chce díky projektu Carbon2Chem využívat ocelárnami emitované plyny jako chemickou surovinu pro další zpracování

Evropa | 27.06.2016 21:03 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Koncern ThyssenKrupp chce díky projektu Carbon2Chem využívat ocelárnami emitované plyny jako chemickou surovinu pro další zpracování, řekl výkonný ředitel Heinrich Hiesinger tisku.

Cevian Capital navýšila podíl v ocelářském koncernu ThyssenKrupp na téměř 20 %

Evropa | 27.06.2016 10:19 | Redakce Web4Trader | Diskuze

Švédská investiční společnost Cevian Capital navýšila svůj podíl v německém ocelářském koncernu na téměř 20 %, uvedl jeden z jejích zakladatelů, Lars Foerberg, v rozhovoru pro magazín Manager.

Frankfurtská burza koriguje včerejší ztráty, index DAX +0,75 %

Jeden ze včerejších vítězů, farmaceutická společnost Merck, odevzdává čast včerejších zisků. Naopak ThyssenKrupp, který včera patřil mezi nejslabší akcie, dnes frankfurtskou bruzu vede s 2,2% ziskem.

DAX má za sebou volatilní a ne příliš úspěšnou seanci

Německé akcie za sebou mají volatilní seanci, na kterou investoři díky jejímu závěru nebudou vzpomínat v dobrém.

Největší německá ocelárna ThyssenKrupp zveřejnila výsledky, akcie reagují poklesem

Největší německá ocelárna ThyssenKrupp (TKA) dnes před otevřením trhů zveřejnila slabší výsledky za 2Q fiskálního roku 2016 a celoroční výhled. Akcie reagují na zveřejněné informace poklesem o více než 5 %.

Německé akcie bez výrazné změny

Německé akcie v závěru seance smazaly mírné ztráty, které utrpěly v jejím průběhu, a končí dnešní obchodování podobně jako řada evropských trhů bez výrazné změny.


Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.