Tripadvisor Inc (TRIP)

Akcie Tripadvisor Inc. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
TRIP 51.29 0.82 0 144 079 900 0 5.85 4.12 4.06


Akcie Tripadvisor dnes posílily kvůli zvěstem o akvizici

Technologie, USA a Kanada | 23.03.2017 21:37 | Ne Ro | Diskuze

Akcie Tripadvisor (TRIP) během dnešní obchodní seance v USA posílily. Důvodem byly kolující zvěsti o možném převzetí společnosti.


Akcie TripAdvisor posílily v reakci na zvěsti o akvizici

Akcie TripAdvisor (TRIP) posílily poté, co předseda představenstva, Greg Maffei, zmínil, že akcie TRIP by mohly představovat atraktivní cíl pro zájemce o odkoupení společnosti.

Analytici Needham & Company snížili doporučení pro akcie TripAdvisor

Analytici Needham & Company snížili investiční doporučení pro akcie TripAdvisor ze stupně „Hold“ na „Underperform“ s odkazem mj. na nižší než očekávanou návratnost investic do modelu „Instant Booking“ a nižší výhled EBITDA pro rok 2017.

Cowen varuje před zvýšenou konkurencí pro TripAdvisor a Trivago

Finanční a investiční společnost Cowen varuje před rostoucím vlivem gigantů Priceline či Google  na metavyhledávání v turistickém segmentu.  

Ilustrační obrázek

Nejzajímavější akcie na dnešní den: Wendy's, Cisco, Avon a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: WEN, TIME, ALXN, AVP, GNC, TPX & další.

Akcie, které dnes přitahují pozornost investorů: Viacom, JPMorgan Chase, Norwegian, Hertz a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA?: Viacom, JPMorgan Chase, Norwegian, Hertz a další.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.