V sekci Testy naleznete nový teoretický test na téma dluhopisy - obtížnost 4

17.08.2016 | 11:51 | fa ra | Diskuze

Připravili jsme pro všechny naše registrované uživatele nový test na téma dluhopisy. Jedná se o poměrně složitý test a k jeho úspěšnému složení budete potřebovat alespoň devět správných odpovědí z deseti otázek.

Foto: Gerd Altmann

 

Ačkoli o dluhopisech mluví kde kdo a třeba dluhopisové fondy jsou velmi populární, opravdu jen málo lidí dluhopisům opravdu rozumí. Vyzkoušejte si jak jste na tom vy. Správně může být vždy jen jedna odpověď. Pokud si nejste jistí, využijte naší odbornou knihovu, případně se nestyďte doplnit si znalosti kdekoliv na internetu. V tomto testu můžete chybovat jen jednou. Hodně štěstí.

Test je přístupný pouze registrovaným uživatelům. Více informací naleznete v Pravidlech a Příručce začátečníka. Všichni uživatelé mají možnost plněním testů střádat body a ty následně směnit za zajímavé odměny. Přejeme příjemnou zábavu při plnění testu.

Přímo do testu můžete vstoupit zde.

Za splnění testu získáte krásnou medaili s Povodňovým dluhopisem a 10 bodů do soutěže o věcné ceny. 

Zároveň bude patrné z vašeho avataru v diskuzích, jak úspěšný jste v plnění našich testů a můžete tak ostatním dát vědět, že to myslíte s investováním vážně.

Zdroj:Redakce

Podobná témata
testy, knihovna

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související


Čti více

Jak dále s kvantitativním uvolňováním rozhodne ECB v prosinci?

ECB včera vůbec nediskutovala o tom, jak dále s programem kvantitativního uvolňování, se kterým aktuálně počítá do března. Jeho konec ze dne na den je ale velmi nepravděpodobný.

Kardinál Elio Sgreccia: Plán otevření restaurace McDonald´s v blízkosti Svatopetrského náměstí je perverzní

Skupina obyvatel Říma se obrátila dopisem na papeže Františka, aby zabránil otevření restaurace McDonald's v blízkosti Vatikánu.

Eurozóna: ECB ponechala úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním

(Aktualizováno 16:18) Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů.

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.