V sekci Testy naleznete nový teoretický test na téma Fundamentální analýza - obtížnost 3

12.09.2016 21:50 | fa ra | Diskuze

Připravili jsme pro všechny naše registrované uživatele nový test na téma Fundamentální analýza. Jedná se o středně složitý test a k jeho úspěšnému složení budete potřebovat alespoň osm správných odpovědí z deseti otázek.

Foto: Unsplash

 

Fundametální analýza by měla být součástí každého investičního rozhodnutí. Je to poměrně komplikovaná a složitá disciplína, která vám dokáže "zahřát kalkulačku", pokud to s ní myslíte vážně. Otestujte si své znalosti v našem testu, ať víte, na čem jste. Tento test je také poměrně jednoduchý a neměl by činit potíže žádnému investorovi. Správně může být vždy jen jedna odpověď. Pro složení testu je vyžadováno 8 správných odpovědí.

Test je přístupný pouze registrovaným uživatelům. Více informací naleznete v Pravidlech a Příručce začátečníka. Všichni uživatelé mají možnost plněním testů střádat body a ty následně směnit za zajímavé odměny. Přejeme příjemnou zábavu při plnění testu.

Přímo do testu můžete vstoupit zde.

Za splnění testu získáte krásnou medaili s Povodňovým dluhopisem a 10 bodů do soutěže o věcné ceny. 

Zároveň bude patrné z vašeho avataru v diskuzích, jak úspěšný jste v plnění našich testů a můžete tak ostatním dát vědět, že to myslíte s investováním vážně.

Zdroj:Redakce

Podobná témata
testy, knihovna

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související články

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.