V sekci Testy naleznete nový teoretický test na téma psychologie investování

18.07.2016 21:40 | fa ra | Diskuze

Připravili jsme pro všechny naše registrované uživatele nový test na téma psychologie investování. Jedná se o poměrně složitý test a na jednoduchosti nepřidá ani podmínka plného počtu správně zodpovězených otázek.

Foto: Public Domain

 

Pokud nezvládáte své emoce, nikdy nebudete vynikajícím obchodníkem a RRR je základem. Otestujte své znalosti z této mnohdy podceňované investiční disciplíny. Správně může být vždy jen jedna odpověď. Pokud si nejste jistí, využijte naši odbornou knihovnu, případně se nestyďte doplnit si znalosti kdekoliv na internetu. Pro složení testu je třeba zodpovědět správně všech 10 otázek.

Test je přístupný pouze registrovaným uživatelům. Více informací naleznete v Pravidlech a Příručce začátečníka. Všichni uživatelé mají možnost plněním testů střádat body a ty následně směnit za zajímavé odměny. Přejeme příjemnou zábavu při plnění testu.

Přímo do testu můžete vstoupit zde.

Za splnění testu získáte medaili s Miltonem Friedmanem a 20 bodů do soutěže o věcné ceny.

 

Zdroj:Redakce

Podobná témata
knihovna

Líbil se vám tento článek?
+0 / -0

Sdílejte článek na sociálních sítích
Odeslat článek e-mailem

Diskuze

V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Vstoupit do diskuze


Související články

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.