Visteon Corp (VC)

Akcie Visteon Corp. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
VC 45.76 2.12 0 32 776 750 0 0.92 1.01 5.47


Goldman Sachs vidí potenciál pro akcie Visteon a Tenneco

Akcie Visteon (NYSE:VC) a Tenneco (NYSE:TEN) jsou v centru pozornosti poté, co investiční firma Goldman Sachs zahájila pokrytí obou dodavatelů pro automobilový průmysl s ratingy na úrovni Buy.


Ilustrační obrázek

Akvizice Mobileye rázem posílá Intel do vedení v sektoru samořízených vozidel

Světově známá značka Intel Corp. se rozhodla za 15 miliard USD koupit společnost Mobileye. Jedná se o největší čistou sázku na samořízená vozidla v celém Silicon Valley. Ostatně, právě tento obchod by mohl poskytnout proslulému výrobci čipů dobrý počáteční náskok ve světě aut, jež se řídí sama.

Visteon schválil zpětný odkup akcií

USA a Kanada | 10.01.2017 13:40 | Hů La | Diskuze

Představenstvo amerického výrobce komponent pro automobilový průmysl Visteon Corporation schválilo program zpětného odkupu akcií v hodnotě 400 milionů dolarů.

UBS: Sektor dodavatelů automobilového průmyslu nabízí atraktivní nákupní příležitosti

Analytik společnosti USB Colin Langran ve své nové zprávě analyzuje nákupní příležitosti, které společnost vidí v oboru dodávek pro automobilový průmysl. Podle Langrana je riziko pro nejlepší akcie vychýleno výrazně směrem vzhůru. 

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.