Wells Fargo & Company (WFC)

Akcie Wells Fargo & Company. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
WFC 13.25 4 2.88 4 996 792 000 1.52 1.71 3.15 1.5


Wells Fargo oznámila výplatu čtvrtletní dividendy

Finance, USA a Kanada | 25.04.2017 20:52 | wa pe | Diskuze

Wells Fargo (NYSE:WFC) oznámila výplatu čtvrtletní dividendy ve výši 0,38 USD, tedy v souladu s předchozí výší výplaty.


Nejzajímavější akcie na dnešní den: DuPont, Caterpillar, 3M a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: DD, CAT, MMM, KO, LLY, PHM, WFC, NFLX a další.

Ilustrační obrázek

Oblíbená akcie Warrena Buffetta je levně k mání, má to však háček

Finance, USA a Kanada | 21.04.2017 13:53 | wa pe | Diskuze

Akcie Wells Fargo jsou dlouhodobě jedním z pilířů portfolia Berkshire Hathaway Warrena Buffetta. Po nedávném oslabení se titul sice může pochlubit atraktivní valuací, případná investice však není bez rizika. 

Akcie Chipotle se ocitly na svém 52týdenním maximu

USA a Kanada | 18.04.2017 20:37 | Ne Ro | Diskuze

Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) se octly pouhý týden před plánovaným zveřejněním hospodářských výsledků za první kvartál na svém 52týdenním maximu.

Americké akcie dnes dále oslabovaly

Akcie ve Spojených státech dnes třetí seanci za sebou oslabily.

Čtvrtletní výsledky Wells Fargo investory nepotěšily

Americký finanční ústav Wells Fargo & Co hospodařil v prvním čtvrtletí s čistým ziskem 5,5 miliardy dolarů (138,2 miliardy Kč), což je zhruba stejně jako před rokem.

Wells Fargo zveřejnila za 1Q smíšené výsledky

Zisk na akcii banky Wells Fargo (NYSE:WFC) ve výši 1 USD sice překonal očekávání o 0,04 USD, tržby však meziročně mírně klesly na 22 mld. USD, což je o 310 mil. USD méně, než analytici očekávali.

Berkshire Hathaway hodlá údajně snížit podíl ve Wells Fargo

Akcie, Finance, USA a Kanada | 13.04.2017 13:25 | Hů La | Diskuze

Warren Buffett je sice dlouhodobým příznivcem banky Wells Fargo (NYSE:WFC), a to i přes její skandál kvůli podezřelým prodejním taktikám, jeho společnost Berkshire Hathaway (BRK.A, BRK.B) nicméně stáhla svou žádost u americké centrální banky (Fed) o zvýšení vlastnického podílu, a ve skutečnosti plánuje prodat 9 milionů akcií a snížit podíl v bance pod 10 %.

Ilustrační foto

Geopolitické napětí ve světě poslalo americké akcie do červených čísel

Akcie ve Spojených státech ve středu oslabily. Důvodem je geopolitické napětí, které nutí investory hledat méně rizikový majetek.

Obchodování na jednotlivých trzích v období Velikonoc

Velikonoční svátky ovlivní provozní dobu na jednotlivých trzích. Zejména v Evropě se investoři většinou dočkají čtyřdenního volna.

Obavy investorů z růstu geopolitického napětí dnes stáhly americké akcie i dolar do červených čísel

Akcie ve Spojených státech dnes oslabily. Důvodem je geopolitické napětí, které nutí investory hledat méně rizikový majetek.

Jak analytici reagují na aktuální situaci v Whole Foods Market?

Podle analytiků Jefferies jsou požadavky Jana Partners týkající se Whole Foods Market (NASDAQ:WFM) pozitivním faktorem, kdy akcionáři mohou těžit z rychlejšího tempa změn a lepší odpovědnosti.

Ilustrační foto

Firemní výsledky pro tento týden: Aerolinky Delta či americké banky

Ve zkráceném obchodním týdnu reportují za první kvartál zejména zvučná jména na bankovním poli. Banky JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup ve středu doplní aerolinky Delta.

Ilustrační foto

Americké akcie zahájily zkrácený týden mírným růstem

Posilovaly hlavně energetické firmy, kterým pomohl růst cen ropy. Finanční společnosti před zveřejněním výsledků hospodaření tří velkých amerických bank v tomto týdnu naopak oslabily. Investoři jsou navíc nervózní kvůli geopolitickému napětí.

Nejzajímavější akcie na dnešní den: Alphabet, Tesla, eBay a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: WFC, BHP, SWFT, SNOW, TM, TSLA, EBAY, DAL a další.

Ilustrační obrázek

Vnitřně rozpolcený akciový trh bude záhy čelit momentu pravdy

Ekonomika, USA a Kanada | 10.04.2017 12:29 | Ne Ro | Diskuze

Čeká akcie v USA další růst? To nikdo s jistotou nedokáže říci. Každopádně se blíží hlášení kvartálních hospodářských výsledků jednotlivých společností, což je mnoha investory nazíráno jakožto moment pravdy.

Celé představenstvo banky Wells Fargo by mělo odstoupit

Finance, USA a Kanada | 07.04.2017 18:42 | Ne Ro | Diskuze

Představitelé Institutional Shareholder Services míní, že by celé patnáctičlenné představenstvo banky Wells Fargo (zkratka akcie WFC) mělo odstoupit v důsledku nedávného skandálu s otevíráním účtů klientům bez jejich vědomí.

Analytici z KBW zvýšili doporučení pro akcie Wells Fargo

Analytici z KBW zvýšili své investiční doporučení pro akcie Wells Fargo (WFC) z Market Perform na Outperform.

TOP 10 akcie pro druhé čtvrtletí podle analytiků Merrill Lynch

Které akcie slibují ve druhém čtvrtletí překonat výkonnost zbytku trhu? Analytici Merrill Lynch radí, kam směřovat své investice.  

Analytici z Wall Street hodnotí akcie J. Jill po IPO

Předními upisovateli akcií maloobchodního prodejce dámských oděvů J. Jill (JILL) byly BofA Merrill Lynch, Morgan Stanley a Jefferies.

Akcie Interactive Brokers klesají o 1,6% po snížení ratingu od Wells Fargo

Banka Wells Fargo provedla ojedinělý krok mezi firmami na Wall Street a snížila rating pro akcie Interactive Brokers (NASDAQ:IBKR) na úroveň Underperform z Market Perform.

Nejzajímavější akcie na dnešní den: DuPont, BlackBerry, Apple a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: DD, BBRY, JNJ, CS, AAPL, DANOY, WFC, AZN, VZ a další.

Hrozí Wells Fargo další problémy?

Finance, USA a Kanada | 31.03.2017 12:20 | Pet Bu | Diskuze

Americká soudkyně Katherine Polk Failla rozhodla, že banka Wells Fargo musí čelit procesu, který by měl zjistit, jestli je banka zodpovědná za ztráty v řádu miliard dolarů, které mohla způsobit svým klientům kvůli tomu, že se nechovala jako řádný správce majetku při dohlížení na rizikové cenné papíry podložené hypotékami.

Wells Fargo uzavřela dohodu o urovnání skandálu s falešnými účty

Finance, USA a Kanada | 29.03.2017 08:42 | V Z | Diskuze

Americká banka Wells Fargo (NYSE:WFC) vyčlenila 110 milionů dolarů na vyrovnání žaloby související s vytvořením milionů neautorizovaných zákaznických účtů.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.