Westrock Company Common Stock W (WRK)

Akcie Westrock Company Common Stock W. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
WRK 94.94 0.54 3.08 251 174 600 1.6 2.15 0.92 1.36


Analytici z RBC Capital zvýšili doporučení pro akcie WestRock

Analytici z RBC Capital zvýšili své investiční doporučení pro akcie společnosti WestRock (WRK) na Outperform.


WestRock dokončil prodej divizí výrobků pro domácnost, zdravotnictví a kosmetiky

USA a Kanada | 07.04.2017 13:49 | Pet Bu | Diskuze

Společnost WestRock Company (NYSE:WRK) oznámila, že dokončila prodej svých divizí výrobků pro domácnost, zdravotnictví a kosmetiky firmě Silgan Holdings za 1,025 miliardy dolarů plus závazky k vyplácení penzí v zahraničí v hodnotě 25 milionů dolarů.

Papírenské akcie se octly v hledáčku investorů

Papírenský a lepenkový sektor se octl v hledáčku poté, co analytici z Buckingham Research zvýšili své odhady u společností International Paper (NYSE:IP), Packaging Corp of America (NYSE:PKG) a WestRock (NYSE:WRK).

Analytici z Jefferies vyhledali top akcie vhodné ke koupi a vykazující solidní dividendové výnosy

Poslední týden v srpnu bývá tradičně jeden z nejpomalejších, jelikož si obchodníci z Wall Street i jiní chtěji spolu se svými rodinami užít posledních letních dní, než dětem začne škola a trhy opustí prázdninový režim. Tento týden tudíž můžeme ještě očekávat celkem laxní obchodování.

Hedžové fondy sází na Morgan Stanley a opouští Valeant

Vrcholné americké hedžové fondy, jako například fond Third Point investora Dana Loeba zaujaly během posledního čtvrtletí roku 2015 nové obchodní pozice v Morgan Stanley (MS). Banka se připravuje omezit své náklady a přeskupit divizi dluhopisů kvůli zvýšené regulaci a nízkým výnosům.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.