Whole Foods Market (WFM)

Akcie Whole Foods Market. Aktuální zpravodajství, analýzy, investiční doporučení a cílové ceny.
Symbol P/E EPS Dividendový výnos % Počet akcií v oběhu DPS PEG P/S P/B
WFM 22.43 1.38 1.82 318 635 400 0.56 -8.87 0.62 2.98


Bloomberg: Amazon.com loni zvažoval odkup Whole Foods

Akcie, USA a Kanada, Evropa | 12.04.2017 08:14 | V Z | Diskuze

Online gigant Amazon.com (AMZN) vloni na podzim zvažoval odkup maloobchodního řetězce Whole Foods Market (WFM -1.8%), který se zaměřuje na zdravé potraviny.


Jak analytici reagují na aktuální situaci v Whole Foods Market?

Podle analytiků Jefferies jsou požadavky Jana Partners týkající se Whole Foods Market (NASDAQ:WFM) pozitivním faktorem, kdy akcionáři mohou těžit z rychlejšího tempa změn a lepší odpovědnosti.

Nejzajímavější akcie na dnešní den: Qualcomm, Western Digital a další

Které akcie dnes přitahují pozornost investorů těsně před zahajovacím zvoněním na burzách v USA: UAL, DIS, WFM, YELP, SDRL, WDC a další.

Podílník v americkém řetězci Whole Foods Market požaduje zásadní změny

USA a Kanada | 11.04.2017 14:14 | Hů La | Diskuze

Aktivistický investor nahromadil značný podíl v řetězci Whole Foods Market Inc. a chce zrychlit jeho změnu a prozkoumat možnosti prodeje.

Akcie Whole Foods posilují o 10 % v reakci na vstup aktivistického investora Jana Partners LLC

Akcie, USA a Kanada | 10.04.2017 21:31 | wa pe | Diskuze

Společnost Jana Partners LLC koupila v maloobchodním prodejci Whole Foods potravin takřka 9% akciový podíl a snaží se jeho vedení přesvědčit o potřebě rázných opatření.

UBS vydala pro akcie Whole Foods Market investiční doporučení na stupni „Sell“

Společnost UBS zahájila pokrytí pro akcie Whole Foods Market (NASDAQ:WFM) na stupni „Sell“ s tím, že investoři zřejmě ještě nevzali v potaz skutečnost, že řetězec bude mít problém udržet tempo dvojciferného růstu tržeb a zisku.

Ilustrační obrázek

Akcie v top výběru analytiků Credit Suisse na rok 2017

Do top výběru analytiků z Credit Suisse na letošní rok 2017 se dostaly zvučná jména: akcie Apple, Facebook, J. P. Morgan a další.

Obavy z cenové války oslabují akcie maloobchodních prodejců v USA

Akcie, USA a Kanada | 27.02.2017 20:18 | wa pe | Diskuze

Akcie maloobchodních řetězců a výrobců spotřebního zboží v USA oslabují poté, co agentura Reuters oznámila, že společnost Wal-Mart testuje nový způsob oceňování produktů ve svých 1200 pobočkách.

Lidl se snaží uspíšit svou expanzi v USA, které akcie jsou v ohrožení?

USA a Kanada | 15.02.2017 17:38 | wa pe | Diskuze

Německý maloobchodní řetězec Lidl se podle tiskové agentury Associated Press snaží uspíšit svůj plán na otevření sítě svých poboček v USA.

Analytici z BMO stále hodnotí akcie Whole Foods záporně

Analytici z BMO Capital nadále hodnotí akcie společnosti Whole Foods (WFM) na Underperform.

Whole Foods uzavře letos další prodejny

Americký provozovatel sítě bioobchodů Whole Foods Market (NASDAQ:WFM) oznámil, že ve druhém čtvrtletí zavře devět dalších prodejen.

Společnost Whole Foods Market ohlásila výsledky hospodaření

Společnost Whole Foods Market ohlásila hospodářské výsledky za první fiskální čtvrtletí.

Goldman doporučuje prodej akcií Whole Foods

Investiční firma Goldman změnila rating pro akcie Whole Foods (NASDAQ:WFM) ještě před středečním oznámením výsledků firmy. Goldman doporučuje investorům akcie firmy prodat, protože jejich cena je nadhodnocená a měly by s každým dalším čtvrtletím plynule klesat.

Ilustrační obrázek

Akcie, na které byste měli zaměřit svou pozornost v roce 2017

Analytici zpravodajského serveru Bloomberg Intelligence, kteří sledují akcie více než 4 000 společností, se zaměřili na společnosti např. z energetiky, technologického sektoru, retailu či financí, které budou v nadcházejícím roce čelit neobvyklým výzvám nebo uvedou na trh produkty či služby s průlomovým potenciálem.

CREDIT SUISSE: akcie, které Wall Street nedoceňuje

Občas se vyplácí nejít s davem. Sázka na investici proti převládajícímu přesvědčení může vést k vysokým ziskům, tedy pokud je obchod proveden správně. Ve snaze zachytit možnou nekonsistenci trhu, společnost Credit Suisse vybrala akcie deseti firem, které jdou proti celkovému konsensu.

Akcie Whole Foods jsou k nakousnutí

Akcie, USA a Kanada | 26.09.2016 11:55 | Ne Ro | Diskuze

Whole Foods Market Inc. (WFM) provozuje v rámci USA 432 obchodů s biopotravinami plus několik dalších v Kanadě a ve Velké Británii.  Je tady čas akcie koupit?

Zdravá výživa se dostala do mainstreamu. Průkopníci se tak stávají obětí vlastního úspěchu

Trend zdravé výživy a péče o zdraví, kterého byl americký řetězec Whole Foods Market, nabízející výhradně potraviny bez umělých konzervantů, barviv, sladidel či ztužených tuků, průkopníkem, možná povede k jeho pádu. Domnívá se tak investiční banka Goldman Sachs, která snížila rating Whole Foods na Sell z dřívějšího Neutral a shortaři se tak mohou radovat.

Investiční doporučení Barron's: Whole Foods, Oaktree Capital a Cabela's

Akcie, ETF, Ekonomika, USA a Kanada | 06.06.2016 10:29 | V Z | Diskuze

Článek „Healthy Gains Ahead for Whole Foods" (Whole Foods očekávají zdravé výdělky) Jacka Hougha uvádí, že maloobchodní řetězec Whole Foods Market, nabízející výhradně zdravé potraviny bez umělých přísad, snižuje náklady a zavádí koncept menších obchodů s nižšími cenami pod značkou 365. Investiční týdenník Barron's odhaduje, že výnosy texaského řetězce v příštím roce dosáhnou až 20 % a dojde ke zlepšení trendu v prodeji.

Odeslat článek e-mailem

Portál Web4Trader používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.